Menu Zavrieť

VITAJTE!

GEVORKYAN je rodinná firma, založená v r. 1996 na „zelenej lúke“. Počas pandémie Covidu-19 začala vyrábať certifikované masky na viacnásobné použitie. Pre viac informácií prosím navštívte Divíziu medicínskych technológií/Division of medical technologies, ktorá má v spoločnosti dlhoročnú tradíciu. 

vyrába kovové komponenty technológiami práškovej metalurgie/sinteringom (PM – Powder Metallurgy)vstrekovaním kovových práškov (MIM – Metal Injection Moulding). Okrem toho má k dispozícii aj technológiu izostatického lisovania za tepla (HIP – Hot Isostatic Pressing) a 3D tlač/aditívnu výrobu (AM – Additive Manufacturing). Komponenty vyrábané spoločnosťou sú dodávané a používané v širokom spektre segmentov, od automobilovéhoropného priemyslu, cez kompresory, záhradnúpoľnohospodársku techniku, zámkyochranné systémy, klimatizácie, šijacie stroje, meraciu techniku, až po medicínu, kozmetikumódny priemysel a iné. Spoločnosť je vlastníkom KNOW-HOW, na ktorom je postavený vývoj produktov. K dispozícii má nielen vlastné oddelenie vývoja (R&D), ale aj svoju nástrojáreň a laboratórium. Okrem toho sa všetky druhy sekundárnych operácií nachádzajú priamo v spoločnosti, čím dokáže zákazníkom poskytnúť komplexný balík služieb.

Moderné a inovatívne technológie so sebou prinášajú nižšie výdavky na výrobu, variabilitu tvarovrozmerov, veľkosériovú výrobu a majú redukovaný dopad na životné prostredie, v porovnaní s tradičnými technológiami. Komponenty sú dodávané do viac ako 30 krajín sveta. GEVORKYAN vyvíja viac ako 150 úplne nových výrobkov ročne, vyrába viac ako 5 miliónov súčiastok mesačne, pričom portfólio spoločnosti tvorí viac ako 2000 rozličných typov súčiastok.

Informácie o dlhopisoch a finančných správach spoločnosti GEVORKYAN, s.r.o. sú dostupné v časti INVESTORI.

Hľadajte ich v časti AKTUALITY.

PARTNER

Výrobky spoločnosti nájdete aj v produktoch týchto firiem: